ارتباط با شرکت کیمیافام

در صورتیکه هنگام استفاده از نرم افزار به اینترنت متصل باشید، می توانید از طریق صفحه تماس با ما هرگونه پیشنهاد، انتقاد و سئوال خود را با ما درمیان بگذارید تا در اسرع وقت مورد بررسی قرار گرفته و پاسخ مناسب به شما ارائه گردد.

راهنمای بیماری های طیور کیمیافام

در این بخش کلیه بیماری های طیور صنعتی (نیمچه گوشتی، تخمگذار و مادر)، سنتی و دیگر طیور اهلی (اردک، بوقلمون و غیره) شامل50 بیماری در دسته بندی های معمول و توضیحات کامل از سبب شناسی و علائم بالینی تا پیشگیری و درمان ارائه شده است. جهت دستیابی فوری به اطلاعات داروها و مواد بیولوژیکی که در بخش های درمان و پیشگیری آورده شده اسامی این محصولات به صفحات مربوطه لینک شده و با کلیک روی اسامی به صفحه مربوطه هدایت می شوید.

به روز رسانی آنلاین نرم افزار

با توجه به تلاش شرکت کیمیافام جهت ارتقاء و به روز رسانی محتویات نرم افزار ،انجام تغییرات در دارونامه و راهنمای بیمار یهای طیور گریز ناپذیر خواهد بود ، با اتصال کاربر به اینترنت و در صورت ورود به صفحه ای که تغییرات در آن انجام شده ، عملیات به روز رسانی صفحه مذکور به طور خودکار انجام خواهد شد.

جستجوی پیشرفته

جستجو در بخش محصولات با کلیک کردن روی علامت ذره بین (بالا و سمت چپ نرم افزار) فعال می گردد. سپس هر کلمه و جمله ی مورد نظر را تایپ نموده و دکمه «Go» (پایین و سمت راست صفحه کلید) را فشار دهید تا نتایج جستجو از میان داروهایی که کلمه یا جمله مورد نظر در آن‌ها به‌کار رفته طی یک جدول نمایان شود.

راهنمای بیماری های طیور کیمیافام

بخش بیماری‌های طیور با استفاده از به روزترین منابع و توسط مشاورین متخصص شرکت کیمیافام و با دقت بسیار زیاد تهیه شده است که می‌تواند به عنوان یک راهنمای سریع (HandBook) همواره در دسترس و همراه متخصصین ، دامپزشکان ، کارشناسان و دانشجویان محترم باشد. بیماری‌های طیور در هفت گروه زیر دسته بندی شده اند:
- بیماری های ویروسی
- بیماری های باکتریایی
- بیماری های قارچی
- بیماری های انگلی
- بیماری های متابولیک
- کمبودهای تغذیه‌ای
- ناهنجاری‌های اسکلتی و التهاب مفاصل

شیوه دانلود نرم افزار از سایت های دیگر

جهت بارگذاری از سایت‌های بازار، کندو لازم است قبلاً در این سایت‌ها ثبت نام کرده و عضو شده باشید. پس از ورود به سایت مربوطه در قسمت جستجو نام نرم افزار (kimiafaam) را وارد نمایید. پس از یافتن نرم افزار گزینه دانلود (Download) را انتخاب نمایید. پس از خاتمه دانلود گزینه بارگزاری (Install) را انتخاب و پس از پایان بارگزاری با اجرای نرم افزار از امکانات بی‌نظیر آن استفاده نمایید.

نظر سنجی

لطفا با ثبت امتیاز و درج نظرات خود درباره این نرم افزار در فروشگاه بازار یا کندو ، این شرکت را در جهت بهبود ارائه خدمات یاری فرمایید


شرکت داروسازی کیمیافام

دارونامه و راهنمای بیماری های طیور
نسخه 1.0ورود به وب سایت کیمیافام