استخدام در گروه داروسازی کیمیا فام ( دکترای دامپزشکی - کارشناس علوم دامی )     تکمیل فرم استخدام

درباره ما  • درباره کیمیافام
  • درباره کیمیافام
  • درباره کیمیافام
  • درباره کیمیافام


شرکت کیمیافام
هدف
جایزه

کیمیا فام

درباره كيميافام :

‏ شرکت داروسازي كيميافام از جمله واحدهاي فعال و پيشتاز در زمينه داروهاي دامپزشكي، انواع ضدعفوني كننده ها و محصولات آرايشي و بهداشتي مي باشد كه فعاليت خود را از سال 1372 در زمینه های تولید، توزیع و انجام امور بازرگانی مربوط آغاز نموده است.
شرکت کیمیافام با تشكيل حلقه اي مطمئن، خدمت رساني گسترده خود را در ايران و ساير نقاط جهان آغاز نموده است و با ارائه بهترين محصولات از نظر كيفيت و اثربخشي و با همكاري متخصصین كارآزموده که در واحد تولیدی و دفتر مرکزی شرکت کیمیافام مشغول به فعالیت می باشند، تمامي تلاش خود را در راستای كسب رضايت مشتريان خود كه از اهداف بزرگ اين شركت مي باشد، متمرکز نموده است.

کیمیا فام

توليد :

شرکت داروسازي كيميافام از جمله توليد كنندگان بزرگ داروهاي دامپزشكي (شامل انواع پودرها، محلولهاي خوراكي و سوسپانسيون)، محلولهاي ضدعفوني كننده و نيز محصولات بهداشتي و آرايشي مي باشد. پيشرفت اين گروه مطابق با استانداردهاي جهاني باعث جذب همكاري شركتهاي بزرگي مانند Janssen (بلژيك)، Krka (اسلووني)، Sanosil ( سوئيس ) وCalier ( اسپانيا) در توليد برخي از محصولات خود شده و بدين ترتيب قسمتي از نيازهاي بازار داخلي را برطرف نموده است.
شركت داروسازي كيميافام با توليد محصولاتي با كيفيت بالا و سرويس دهي مناسب به مشتريان به موقعيت ويژه اي در ميان شركتهاي داروسازي دامپزشكي دست يافته است .

کیمیا فام

تحقيق و توسعه :

شرکت داروسازي كيميافام از همان اوايل فعاليت خود با اعتقاد به اهميت تحقيقات و لزوم توسعه در اين صنعت اقدام به داير نمودن بخش تحقيق و توسعه(R&D) نمود. كارشناسان مختلفي در زمينه هاي دامپزشكي، داروسازي، شيمي، ميكروبيولوژي و غيره در واحد تحقيق و توسعه مشغول به فعاليت مي باشند و علاوه بر آن اين شرکت از همكاري و مشاوره اساتيد برجسته دانشگاهها و مراكز معتبر علمي نيز بهره مي گيرد. گروه تحقيق و توسعه با چشم انداز ايجاد يك حلقه مطمئن بين صنعت داروسازي، دانشگاهها و مراكز علمي و صنايع مختلف فعاليت مي نمايد.
شرکت داروسازي كيميافام براي تحقق هرچه بهتر اهداف خود اقدام به احداث آزمايشگاه تخصصي تحقيقات و فرمولاسيون نموده و با سرمايه گذاري قابل توجهي در اين خصوص امكان پشتيباني كامل از تحقيقات انجام شده را مهيا نموده است .
اين شرکت در سال 1385 توانست مستقلا" پروانه تحقيق و توسعه را از وزارت صنايع و معادن دريافت نمايد.

کیمیا فام

بازار جهاني :

شرکت داروسازي كيميافام، داراي دفاتري در امارات متحده عربي، كانادا، آلمان، مالزي و تركمنستان مي باشد و خدمات خود را به مشتريان خارج از كشور ارائه ميدهد.
گسترش محصولات به بازار جهاني يكي از اولويت ها و از اهداف عمده شركت كيميا فام مي باشد.