آرایشی و بهداشتی  • انسانی
  • انسانی
  • انسانی
  • انسانی

محصولات آرایشی و بهداشتی

شرکت داروسازی کیمیافام یکی ازشرکتهای پیشرو در زمینه تولید دارو و محصولات بهداشتی است. بیش از یک دهه تلاش گسترده بخشهای تحقیقات و توسعه و همچنین ازمایشگاههای مجهز این شرکت منجر به تولید و عرضه محصولاتی بوده است که در سطح کشور از خروج بیهوده ارز ملی جلوگیری به عمل امده و در عین حال باعث خودکفایی در این صنعت شده است.

داروسازی کیمیافام با استفاده از تجارب گذشته و بهره گیری از کارشناسان و متخصصان زبده و استفاده بهینه از امکانات و تکنولوژی برتر و بکارگیری اطلاعات روز علمی جهانی و دانش فنی توانسته است تحولی بزرگ در این رشته در داخل کشور ایجاد کند.

بهره گیری از بیش از 150 متخصص داروساز، دامپزشک، شیمیست، میکروبیولوژیست و متخصصین دیگر در بخشهای مختلف تحقیقاتی و بوجود آوردن آزمایشگاههای مجهز و منحصر بفرد، ابزاری مناسب جهت پیشبرد تحقیقات شرکت بوده است.

تولید بیش از 80 نوع داروهای حساس دامی و مرغداری نتایج این تلاش بوده ودستیابی به تکنولوژی و دانش فنی تولید محصول ضدعفونی کننده نانوسیل و بیش از 10 نوع ضدعفونی کننده مخصوص پوست، دست، سطوح مختلف ، ابزار وتجهیزات جهت مصرف در مراکز پزشکی وبیمارستانی، صنایع، مراکز آرایشی و ورزشی از دستاوردهای بخش تحقیقات شرکت داروسازی کیمیافام می باشد.